Spotkanie z Tomaszem Stachurą

  • 2024-04-12 18:00 - 19:30
  • za free
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Tomasz Stachura jeden z najbardziej aktywnych nurków wrakowych na Morzu Bałtyckim. Specjalizuje się w podwodnej fotografii wraków na dużej głębokości. Wykonał tysiące podwodnych zdjęć bałtyckich wraków oraz wiele zdjęć jaskiń na różnych kontynentach. Jego mozaika wraku Marsa, stworzona z ponad 600 zdjęć, trafiła w 2014 i 2015 roku na okładki wydań „National Geographic” w Niemczech, Szwecji, Hiszpanii, Portugalii i Polsce.

Tomasz jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych nurków w Polsce. Dzięki jego zaangażowaniu w poszukiwania zalegających na dnie wraków Bałtyku oraz w nurkowaniu grupy Baltictech wsławił się jako niebagatelny odkrywca.
Jest autorem i współautorem wielu projektów nurkowych w tym "SANTI ODNALEŹĆ ORŁA", POSZUKIWANE WRAKU KARLSRUHE i innych.

W Trytonie Tomasz opowie Wam o swoich przygodach nurkowych oraz wrakach na których będzie opierał swoje nadchodzące projekty.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Nurkowe Tryton 12 kwietnia  godzina 18:00 !
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na przynależności klubową i umiejętności nurkowe lub ich brak :)
Ilość miejsc ograniczona.
wejście za free (wejście tylko dla rejestrujących się przez naszą stronę)

  • 2024-04-12 18:00 - 19:30
  • za free
  • Archiwum
2024-05-04 09:00 Więcej

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat