KOMBO Szkolenie Nurek Ratownik

Diamond Center

Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego szkolenie ratownicze polecamy wszystkim nurkom, bez względu na poziom zaawansowania. Podczas szkolenia dowiesz się, jak zapobiec wypadkom nurkowym i co zrobić, gdy zdarzy się taka sytuacja. Kurs składa się z czterech działów, a każdy z nich kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Początkujący nurkowie często bagatelizują niebezpieczeństwo, a tym doświadczonym również zdarza się popełniać błędy. Dlatego też obie te grupy zachęcamy do wzięcia udziału w kursie ratowniczym. Aby szybko uporać się ze stresem i nie dać panice, warto wcześniej dowiedzieć się, w jaki sposób unikać, rozpoznawać i radzić sobie z problemami pod wodą, jak i na powierzchni. Każdy nurek (i nie tylko) powinien być dobrze przeszkolony z zasad pierwszej pomocy, aby szybko i skutecznie pomóc sobie i innym w sytuacjach zagrożenia życia.

Kurs trwa 3 dni, w czasie których zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności podczas zajęć teoretycznych oraz szkolenia na wodach otwartych. Szkolenie Stress&Rescue organizowane w Trytonie zawiera 4 szkolenia w jednym – każde z oddzielnym certyfikatem!

Zaczynamy w piątek o godzinie 18.00 od zajęć praktyczno-teoretycznych przeprowadzonych przez Ratownika Medycznego, który nauczy Cię, w jaki sposób przeprowadzić reanimację, korzystać z defibrylatora AED oraz poradzić sobie ze złamaniami i skaleczeniami. Dalsza część kursu odbywa się w sobotę o 9:00 rano w bazie nurkowej w Chmielnie. Podczas dwóch kolejnych dni szkolenia instruktor przećwiczy z Tobą akcję ratowniczą na lustrze wody oraz pod jej powierzchnią.

Ponadto na szkoleniu Stress&Rescue nauczysz się, jak radzić sobie ze spanikowaną osobą na lustrze wody. Poznasz techniki wydobywania poszkodowanego z wody i wyjścia z nim na łódź, pomost, brzeg, trap czy drabinę, a także wiele innych technik, dzięki którym będziesz w stanie uratować komuś życie! 

Szkolenie kończy się symulacją akcji ratunkowej ze wszystkimi elementami, jakie mogą się pojawić podczas Twojego rekreacyjnego nurkowania. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikaty: Stress&Rescue, Oxygen Provider, AED oraz Pierwszej pomocy.

Wymagania:

  • podstawowy certyfikat nurkowy, np. OWD lub P1
  • minimalny wiek: 15 lat
  • jedno zdjęcie

Cena zawiera:

  • obsługę instruktorską
  • podręcznik Stress&Rescue
  • certyfikat Stress&Rescue, O2, AED, Pierwsza pomoc
  • wypożyczenie sprzętu

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem RESCUE. Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku. KONTAKT

Zdobywając certyfikat RESCUE i zapisując nurkowania w logbooku, możesz podwyższyć swoje uprawnienia do poziomu: Speciality Diver, Advanced Open Water Diver (AOWD) lub Master Diver.

Więcej informacji znajdziesz w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat