SZKOLENIA REBREATHEROWE

Diamond Center

Poszukujesz niestandardowego sposobu na nurkowanie? Chcesz spędzać długie godziny pod wodą, mając na plecach bezpieczny sprzęt dający ciepły i wilgotny gaz? Szkolenie rebreatherowe może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem, pod warunkiem, że wcześniej przejdziesz z niego gruntowne szkolenie. Rebreathery to urządzenia, które wymagają więcej wiedzy i umiejętności niż nurkowanie z obiegiem otwartym. Aby poznać bliżej tę metodę nurkowania, zapisz się na jedno z naszych szkoleń rebreatherowych podzielonych na urządzenia półzamknięte SCR i zamknięte CCR.

Ukryj opisy

SCR Diving HORIZON 30m

Podczas kursu SCR Diving zdobędziesz wiedzę i doświadczenie niezbędne do samodzielnego planowania i prowadzenia nurkowań bezdekompresyjnych na maksymalnej głębokości 30 metrów, z użyciem jednej butli nurkowej. Szkolenie trwa 5 dni, podczas których przekonasz się, że rebreathery to nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne urządzenia do nurkowania.

Więcej

SCR Excended Range HORIZON 40m

Program SCR Excended Range pomoże Ci zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do samodzielnego planowania i prowadzenia nurkowań dekompresyjnych na maksymalnej głębokości 40 metrów, z użyciem dwóch butli nurkowych. Szkolenie trwa 5 dni.

Więcej

CCR DIVING X-CCR

Chcesz, aby twoje nurkowanie było dłuższe, bezpieczniejsze oraz tańsze przy nurkowaniach trimixowych? Pomyśl o nurkowaniu na obiegu zamkniętym. Nurkowanie rebreatherowe to dużo większa wygoda niż klasyczne nurkowanie na obiegu otwartym!

Więcej

CCR TXR X-CCR

Marzysz o nurkowaniach w przedziale 60-70 metrów głębokości i szukasz odpowiedniego sprzetu? Szkolenie Normoxic Trimix na rebreatherze XCCR to dla Ciebie idealne rozwiązanie! 

Więcej

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat