Szkolenie Nurkowania Nocnego i w Ograniczonej Widoczności

Diamond Center

Nocne nurkowanie to nowe doświadczenie dla nurka. Podczas naszego szkolenia nurkowego odkryjesz podwodny świat z zupełnie innej perspektywy. Nurkowanie nocne nie jest trudne, niemniej jednak warto wcześniej poznać techniki komunikacji światłem oraz procedury, które pozwolą na bezpieczne nurkowanie przy ograniczonej widoczności.

Korzystając  z odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim z dobrej, mocnej latarki, podczas nocnego nurkowania można dokonać wielu naprawdę niesamowitych odkryć. Ryby, które za dnia płochliwie odpływały, widząc nurka, nocą śpią na dnie i bez trudu można się do nich zbliżyć. Dodatkowo pojawiają się kolejne, które są aktywne jedynie nocą. Nocne nurkowanie to zupełnie nowy sposób poznawania podwodnego świata.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nocnego nurkowania, zapisz się na nasze szkolenie. Podczas kursu nauczymy Cię bezpiecznego poruszania się pod wodą w ciemnościach w taki sposób, abyście Ty i Twój partner nie zgubili orientacji i bezpiecznie wrócili do brzegu lub łodzi.

Kurs zaadresowany jest do osób początkujących, które chciałyby poszerzyć swoje umiejętności i móc nurkować również w nocy. Dzięki przystępnej cenie to ciekawe rozwiązanie dla świeżo upieczonych nurków.

Szkolenie składa się z dwóch nurkowań w Jeziorze Kłodno.

Wymagania:

  • wiek: minimum 12 lat
  • certyfikat podstawowy
  • latarka

Cena zawiera:

  • obsługę instruktorską
  • sprzęt nurkowy z latarką
  • 2 nurkowania
  • podręcznik
  • certyfikat

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem NOCNE. Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT

Zdobywając certyfikat NOCNE NURKOWANIE oraz zapisując nurkowania w logbooku, możesz podwyższyć swoje uprawnienia do poziomu: Speciality Diver, Advanced Open Water Diver (AOWD) lub Master Diver.
Więcej dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat