SCR Excended Range HORIZON 40m

Diamond Center

Program SCR Excended Range pomoże Ci zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do samodzielnego planowania i prowadzenia nurkowań dekompresyjnych na maksymalnej głębokości 40 metrów, z użyciem dwóch butli nurkowych. Szkolenie trwa 5 dni.

Kurs nurkowania SCR Excended Range Horizon jest przeznaczony dla osób poszukujących bezpiecznych i prostych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest wykroczenie poza standardowe nurkowanie rekreacyjne. Horizon to rebreather systemu półzamkniętego (SCR). Dzięki swojej prostocie może być używany przez wszystkich nurków, niezależnie od poziomu wyszkolenia.

Więcej informacji na temat urządzenia znajdziesz na www.mares-horizon.pl

Jakie są zalety rebreathera?

  • Dłuższy czas nurkowania niż dotychczas.
  • Nurkowanie z mniejszym obciążeniem.
  • Oszczędność gazu, który odgrywa ważną rolę pod wodą.
  • Mniejsza emisja hałasu i bąbli.

Prosta konstrukcja rebreathera pozwala Ci na oddychanie gazem bezpiecznym na każdym etapie nurkowym. Zaleta budowy SCR i modyfikacje Horizon dają duże możliwości w nurkowaniu dekompresyjnym i rekreacyjnym.

Szkolenie SCR Excended Range Horizon składa się z dwóch poziomów szkoleń SCR Diving oraz SCR Excended Range. Przed przystąpieniem do kursu nie musisz uczestniczyć w szkoleniu SCR Diving – możesz od razu zapisać się na wersję SCR Extended Range.

Szkolenie trwa 5 dni, a zajęcia realizowane są zazwyczaj w grupach 2-3-osobowych. Prowadzimy je nad jeziorem Kłodno w Chmielnie lub innym miejscu na życzenie uczestników kursu. Szkolenie składa się z obszernej części teoretycznej oraz 8-9 nurkowań, których suma nie powinna być mniejsza niż 420 minut spędzonych pod wodą.

Posiadanie certyfikatu SCR Excended Range uprawnienia Cię do nurkowań na rebreatherze Mares Horizon, nieprzekraczających 40 metrów głębokości, z możliwością stosowania dekompresji nie dłuższą niż 25 minut.

Koszt szkolenia: 3000 zł

Wymagania:

  • odbyte minimum 24 nurkowania
  • uprawnienia Nitrox diving
  • uprawnienia Deep diving

W cenie szkolenia:

  • obsługa instruktora
  • wypożyczenie Mares Horizon

Cena nie obejmuje certyfikatu.

Po szkoleniu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu lub jego zakupu. Kliknij www.mares-horizon.pl

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat