Centrum Nurkowe TRYTON

Centrum Nurkowe Tryton powstało w 1995r i do dziś prowadzi nieprzerwanie swoją działalność, rozwijając się i poszerzając swoją ofertę o coraz to nowe aspekty. Nasza oferta zawiera kompleksową obsługę dla rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz osób nurkujących, niezależnie od poziomu ich wyszkolenia. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony sklep nurkowy, serwis, salę wykładową gdzie prowadzimy wykłady oraz bazę nurkową gdzie uczymy nurkowania.

Jesteśmy największym ośrodkiem szkolenia nurków i płetwonurków w województwie pomorskim i jednym z większych w Polsce. Jako jedyni na Pomorzu dysponujemy własną, stacjonarna bazą nurkową, gdzie możesz wypożyczyć sprzęt lub naładować butle. 

Do naszych największych osiągnięć należy organizacja uznawanej na całym świecie Konferencji Nurkowej BalticTech, organizacja eventu DivingDay na Gdańskiej plaży w rejonie Mola Brzeźno, organizacja ogólnopolskiego Turnieju Nurkowego oraz innych eventów służących do popularyzacji nurokwania w naszym Kraju.

Jesteśmy również współtwórcami kilku grup nurkowych i nie tylko. Jedną z nich są Bałtyckie Foki, Grupa Hokeja Podwodnego oraz BalticExplorers - grupa nurków technicznych.

Do naszych osiągnięć należy dodać również budowę portalu wrakibaltyku.pl, dzięki któremu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby wygodnie i bezpiecznie zorganizować nurkowanie w rejonie zatoki gdańskiej i otwartego morza.

Poświęcając nam swój czas, szkoląc się i nurkując z nami wybierasz właściwe miejsce do rozwoju swojej pasji i przygody podwodnej. Zapraszamy do wspólnych nurkowań !


Czym się zajmujemy?

W Trytonie możesz spotkać się z liczną ofertą szkoleń i specjalizacji nurkowych zaczynając od tych podstawowych, po szkolenia instruktorskie lub techniczne. Zajmujemy się organizacją podróży w różne zakątki świata. Organizujemy wyjazdy indywidualne,  grupowe dla firm i grup zorganizowanych. Świetnie wyposażony sklep nurkowy oraz serwis sprzętu wyróżnia nas jako lidera branży nurkowej.

Po godzinach nurkujemy prowadząc szkolenia lub dla przyjemności. 

Kursy

Prowadzimy szkolenia na wielu poziomach, zaczynając do szkoleń podstawowych dla dorosłych i dzieci po szkolenia techniczne i instruktorskie.

Wyjazdy

W naszej ofercie znajdziesz propozycje nurkowań lokalnych oraz liczne podróże zagraniczne na każdą kieszeń.

Baza nurkowa

Jako jedyni w trójmieście posiadamy swoją własną bazę nurkową, w której prowadzimy szkolenia oraz doskonalimy umiejętności naszych podopiecznych.

Sklep

Prowadzimy obecnie największy sklep nurkowy w trójmieście. Znajdziesz u nas większość oferowanego na świecie sprzętu do nurkowania.

SKLEP

Największy salon sprzętu nurkowego w Trójmieście. 

Znajdziecie u nas większość oferowanego na rynku sprzętu nurkowego, a jeśli w danym momencie go nie mamy, możemy dla Ciebie go sprowadzić następnego dnia. Wielu producentów uznało naszą znaczącą pozycję w sprzedaży sprzętu oznaczając nas platynowym przedstawicielem swoich produktów.
Jest niewiele komponentów sprzętu nurkowego i marek których nie sprzedajemy.
W sklepie poza ekspozycją produktów znajdziesz również wygodną kanapę i ekspres do kawy na dłuższe rozmowy o nurkowaniu.
Dla tych, którzy cenią sobie czas i w większości kupują przez internet zachęcam do skorzystania z mobilnego sklepu www.sklep-tryton.pl
Zapraszamy !

SKLEP ONLINE

Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Tryton to miejsce, w którym przede wszystkim można się dobrze bawić. Poza sprzedażą, nauczaniem nurkowania, organizujemy wyjazdy nurkowe w dalekie zakątki świata oraz bliskie okolice trójmiasta. Wystarczy raz do nas przyjść i sprawdzić liczne propozycje jakie oferujemy naszym klientom i kumplom. Wyjątkowe położenie daje nam możliwość organizacji szybkich wypadów na wraki morza bałtyckiego lub okoliczne jeziora Kaszub i Mazur. Jesteśmy twórcą portalu wrakowego www.wrakibaltyku.pl, gdzie możesz znaleźć dużo informacji na temat okolicznych miejsc nurkowych Bałtyku. Dużo informacji dotyczących organizowanych przez nas wyjazdów znajdziesz w kalendarzu lub menu wyjazdu.
Krótkie, jednodniowe lub weekendowe wyjazdy to nie wszystko ! Raz na dwa/trzy miesiące organizujemy dalsze, wyjazdy w ciekawe odległe rejony świata. Dołącz do nas !! Ciesz się nurkowaniem razem z nami !! Nurkowanie może stać się Twoim pozytywnym nałogiem.

WYJAZDY

Serwis sprzętu

Twój Skafander przecieka lub automat nurkowy gorzej podaje podaje powietrze ?

Jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązać problem źle działającego sprzętu nurkowego. Wysoką jakość naszych usług nie tylko dostrzegli klienci indywidualni. Usługi serwisowe prowadzimy również dla wielu Szkół Nurkowych z poza 3miasta, Wojska, Policji i Straży. Od 2005 roku jesteśmy również serwisem branży stoczniowej, świadcząc usługi w zakresie naprawy i legalizacji sprzętu przeciwpożarowego i chemoodpornego. Posiadamy wszelkie dostępne narzędzia oraz kwalifikowane uprawnienia, aby Ci pomóc.

SERWIS SPRZĘTU

Rejestracja ON-LINE

Łatwy i wygodny sposób rejestracji szkoleń, spotkań i wyjazdów nurkowych. 

Oferujemy bardzo dużo szkoleń, wyjazdów oraz spotkań nurkowych. Aby móc zaprezentować Wam liczne propozycje, stworzyliśmy dział KALENDARZ, w którym nie umknie Wam najmniejszy wyjazd lub spotkanie nurkowe. Wystarczy wejść na interesujące Cię wydarzenie, przeczytać jego opis i kliknąć przycisk "zapisz się" Po wypełnieniu danych osobowych będziemy informować Cię o danym wydarzeniu, na które się zapisałeś. Jeśli w kalendarzu nie znajdziesz interesującego Cię kursu, wyjazdu lub wydarzenia napisz do nas. Dzięki Twoim uwagom nasze plany możemy modelować dowolnie.

KALENDARZ

Baza nurkowa w Chmielnie

Jedyne takie miejsce na wybrzeżu. Jezioro które pod swoją powierzchnią kryje podwodny Aquapark. 

Jezioro Kłodno w Chmielnie jest dla nas miejscem wyjątkowym z wielu powodów. Zaczynając od pierwszej zatopionej w jeziorze platformy, a potem kolejnych przedmiotów łącznie z autobusem, kesonem tunelem z desek. Jezioro stało się miejscem, gdzie "najmłodsi stażem" nurkowie stawiają swoje pierwsze kroki. Dzięki zatopionym pod wodą przedmiotom jezioro Kłodno jest idealnym miejscem do doskonalenia umiejętności. Zimą, kiedy organizujemy mniej szkoleń tworzymy nowe konstrukcje i serwisujemy stare tak, aby park podwodny był atrakcyjny dla każdego nurkującego w nim nurka.

BAZA NURKOWA

Kadra CN TRYTON

Waldemar Wnorowski

Big Boss

Założyciel Centrum Nurkowego Tryton. Doskonały nurek oraz szkoleniowiec. Doświadczenie w nurkowaniu Waldek zdobywał w latach kiedy dostępność do sprzętu nurkowego była bardzo ograniczona. Swoją ciężką pracą i zamiłowaniem podwodnych przygód stworzył jedną z większych placówek nurkowych w pomorskim. Głównym zajęciem Waldka jest prowadzenie CNT a w szczególności działu poświęconego szkoleniom oraz działalności Bazy nurkowej. Waldemar jest instruktorem i nurkiem wielu organizacji nurkowych w tym SSI, PADI, IANTD, SDI, TDI, CMAS oraz DAN.

Krzysztof Wnorowski

manager CNT

Współwłaściciel CNT. Doskonały szkoleniowiec oraz nurek. Współorganizator konferencji Baltictech oraz grupy BalticExplorers. Nurkuje od 12 roku życia, w 2000 roku zdobył swoje pierwsze uprawnienia instruktorskie, obecnie zajmuje bardzo wysokie stanowisko International Training Director w organizacji SSI. Dodatkowo Instruktor organizacji PADI, IANTD, HSA, CMAS oraz DAN. W Trytonie Krzysiek odpowiedzialny jest za wizerunek firmy, szkolenia oraz wyjazdy.

Katarzyna Fuczyńska

Sklep nurkowy, biuro

Sprzedaż , Instruktor nurkowania dzieci  – Z Trytonem związana jest od samego początku. Od samego początku jest głową, szyją i sercem naszego sklepu, jednak jej działania rozciągają się szeroko na wszystko, co dzieje się w naszej firmie, od zakupu i sprzedaży podstawowych akcesoriów nurkowych, przez wystrój, kompozycję i ogólny image naszego centrum, po pomoc w szkoleniach, organizację eventów i prowadzenie naszych wycieczek zagranicznych. Nurkuje od dziecka, bo w tej rodzinie nie wypada inaczej.

Marzena Burczyk

Biuro podróży / Menager CN Tryton

Z Trytonem związana jest od niedawna ale mamy wrażenie, że jest tu od zawsze. Uśmiechnięta, pomocna i zorganizowana. 
Artystyczna dusza, otwarta na nowe doświadczenia. W nurkowaniu stawia dopiero pierwsze kroki, ale już wie, że to bardzo ją wciągnęło i czerpie z tego ogromną przyjemność. Jest idealnym przykładem na to, że każdy może zacząć tą fantastyczną przygodę kiedy tylko zechce. Na co dzień zajmuje się organizacją wycieczek i z racji swojego wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu, w Trytonie jest również menadżerem. A jeśli na Waszym wyjeździe będzie za ciepło i za miło to wina Marzeny. Jest ciepłolubna, opiekuńcza i towarzyska.

Jan Kujawski

Serwis Skafandrów

Serwis – Nurkowanie od zawsze było jego marzeniem. Zazdrościł bratu który uprawnienia płetwonurka zdobył służąc w Marynarce. Od tego czasu marzenie zamieniło się w obsesję... ;). Pierwszy certyfikat Nurkowy OWD zrobił w maju 2001 r. zaczynając w ten sposób swoją podwodną przygodę. Starał się podnosić swoje umiejętności na morzach: Bałtyckim, Śródziemnomorskim i Czerwonym. Z zawodu Technik Mechaniki Precyzyjnej. Jako sprzedawca, serwisant oraz doświadczony nurek pomoże Państwu wybrać najlepszy sprzęt, a dzięki swojemu wykształceniu zadba o jego sprawność i niezawodność...

Leszek Kleban

Serwis automatów nurkowych

Serwis – Główny serwisant naszego centrum nurkowego. Jeżeli macie jakikolwiek problem z waszym sprzętem, możecie być pewni, że oddając go do nas, trafia w odpowiednie ręce i zostanie wam zwrócony w pełni gotowy do użycia. Odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju naprawy oraz serwis, dba by wasz sprzęt, zapewniał wam maksimum bezpieczeństwa pod wodą. Prywatnie jest fanem akwarystyki i majsterkowania. Wieloletnie doświadczenie i olbrzymia wiedza na temat sprzętu sprawiają, że nasz serwis cieszy się waszym dużym zaufaniem i renomą.

Tomasz Siwik

Instruktor

Już jako mały chłopiec dał się poznać jako miłośnik podwodnego świata. Maska, rurka i płetwy stanowiły nieodzowny element ekwipunku, który zabierał na wszystkie wypady. Sport jest dla Tomka ważnym elementem życia, lecz najbardziej zaintrygowało go nurkowanie. W 2003 roku postanowił dołączyć do grona płetwonurków, a od 2010 roku przeszedł na profesjonalizm zdobywając pierwsze szlify instruktorskie. W wolnym czasie najchętniej oddaje się nurkowaniu technicznemu oraz wrakowemu. W Bałtyku czuje się wyśmienicie, nawet gdy jest ciemno, zimno i daleko do domu.

Wadym Osypenko

Instruktor

Urodził się w Czechach mieszkał w Rosji i na Ukrainie. Przygodę z nurkowaniem zaszczepił w nim jego Ojciec. Pierwszy kontakt z wodą jak każdy rozpoczął od nauki pływania. Wszystkie dzieci pływały, a Wadym szukał przygód „na dnie”. Nurkowanie z butlą to nie wszystko. Jego zainteresowania to również freediving. Z bardzo dobrym wynikiem ukończył Akademię Apnea w Egipcie.  W 2013 roku spełnił jedno z marzeń i zastał instruktorem nurkowania CMAS. Od 2014 roku mieszka w Polsce. W 2015 zdobył uprawienia instruktora SSI. W tytonie prowadzi głównie szkolenia w Rosyjskim i Polskim. W nurkowaniu stara się zdobywać nowe doświadczenia oraz poszerzać dotychczasową wiedzę i zarażać nią innych.

Szymon Kędzierski

Instruktor

Nurkuję od 2007 roku, od kilku lat jestem związany z C.N. Tryton gdzie zdobywałem szlify Dive Mastera, a następnie Instruktora.
Ogromną satysfakcję sprawia mi rozwijanie umiejętności i doświadczenia u początkujących płetwonurków. Z przyjemnością wyszukuję dla nas perełki wśród jezior, do których następnie organizuję wspólne wyprawy.

Kacper Siciński

INSTRUKTOR

Kacper Siciński Instruktor nurkowania w KDP/CMAS oraz SSI. Ambitny instruktor oraz nurek na obiegach zamkniętych. Strażak pracujący w Specjalistycznej Grupie Ratownictwa Wodno-Nurkowego. Połączony pasją ze środowiskiem wodnym. Zawodnik pływacki na skale światową (Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych W Los Angeles 2 brązowe medale), Ratownik wodny ze stażem kilku sezonów nad morzem. Wybitne podejście do kursantów przez wieloletnie doświadczenie z pracą z ludźmi.

Ewelina Sasin

Instruktor / Fotograf

Elżbiera Rosińska-Sledź

Lekarz Klubowy

Lekarz klubowy o specjalizacji Internista. Jako praktykujący nurek z doskonałą wiedzą dotyczącą problemów zdrowotnych jest dla nas wielkim wsparciem. Jeśli szukasz dobrego lekarza nurkowego skontaktuj się z Elą. 503-065-401.

Krzysztof Łoziński

Asystent instruktora

Od najmłodszych lat jego pasją był sport. Uprawiał boks, grał w rugby aż wreszcie na prawie 20 lat związał się z trójbojem siłowym, który uprawiał wyczynowo. Po zakończeniu kariery ciężarowca przez kilka lat ścigał się w regatach smoczych łodzi również odnosząc sukcesy. Jednak cały czas szukał czegoś nowego. Woda to był zawsze jego żywioł wiec nadszedł czas aby zanurzyć się w głębiny i połączyć miłość do sportu i wody. Od początku swej przygody z nurkowaniem związany z Trytonem, obecnie jako asystent instruktora organizuje wyprawy nurkowe i rozwija swoją nową pasje...

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Obiecujemy, że nie wysyłamy spamu

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat