Nauka Nurkowania na Skuterze Podwodnym

Diamond Center

Nurkowanie z wykorzystaniem skutera nurkowego to nie lada atrakcja dla każdego nurka! Zanim jednak weźmiesz go pod wodę, musisz posiąść kilka istotnych umiejętności takich jak: deponowanie, holowanie w przypadku awarii czy nurkowanie w różnych warunkach. Wszystkiego nauczysz się na naszym kursie nurkowania na skuterze podwodnym!

Szkolenie DPV Scooter to jeden dzień zajęć i mnóstwo praktycznej i teoretycznej wiedzy! Podczas kursu czekają Cię dwa nurkowania na wodach otwartych.

W trakcie szkolenia poznasz procedury bezpieczeństwa oraz sytuacje awaryjne, w tym holowanie nurka, oraz usterki wynikające z użycia skutera. Przećwiczysz wynurzanie, zanurzanie i manewrowanie skuterem, w zależności od umiejętności i  konfiguracji Twojego sprzętu.

Dzięki szkoleniu poczujesz się pewnie podczas nurkowania ze skuterem, a zdobyta licencja pozwoli Ci na późniejsze wypożyczenie skuterów nie tylko w naszej wypożyczalni, ale również w bazach nurkowych na całym świecie.

Szkolenie prowadzone jest nad jeziorem Kłodno w Chmielnie. Składa się z dwóch ok. godzinnych nurkowań oraz teorii.

Wymagania:

  • ukończone 15 lat
  • certyfikat OWD lub P1
  • minimum 20 nurkowań od ukończenia kursu podstawowego
  • jedno zdjęcie

Cena nie zawiera:

  • zakwaterowania
  • transportu

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem SKUTER. Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku. KONTAKT

Zdobywając certyfikat SCOOTER DIVING i zapisując nurkowania w logbooku, możesz otrzymać od nas CERTYFIKAT UZNANIOWY taki jak Speciality Diver, AOWD czy też Master Diver.

Więcej szczegółów znajdziesz w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat