SCR Diving HORIZON 30m

Diamond Center

Podczas kursu SCR Diving zdobędziesz wiedzę i doświadczenie niezbędne do samodzielnego planowania i prowadzenia nurkowań bezdekompresyjnych na maksymalnej głębokości 30 metrów, z użyciem jednej butli nurkowej. Szkolenie trwa 5 dni, podczas których przekonasz się, że rebreathery to nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne urządzenia do nurkowania.

SCR Diving Horizon to kurs nurkowania stworzony dla nurków poszukujących prostych i bezpiecznych rozwiązań pozwalających na wykroczenie poza standard w nurkowaniu rekreacyjnym. Horizon jest rebreatherem systemu półzamkniętego (SCR). To łatwy w użyciu, kompletny sprzęt nurkowy zaprojektowany dla nurków na wszystkich poziomach wyszkolenia.

Więcej informacji na temat urządzenia znajdziesz na www.mares-horizon.pl

Przy użyciu rebreathera:

  • Możesz nurkować znacznie dłużej niż dotychczas.
  • Nurkujesz z dużo mniejszym obciążeniem.
  • Oszczędzasz gaz, który pod wodą odgrywa olbrzymią rolę.
  • Nie emitujesz dużej ilości hałasu ani bąbli.

Dzięki prostej konstrukcji oddychasz gazem, który jest bezpieczny na każdym etapie nurkowym. Zaleta budowy SCR oraz modyfikacje Horizon dają spore możliwości w nurkowaniu rekreacyjnym i dekompresyjnym. 

Szkolenie SCR Diving Horizon łączy w sobie standardowe szkolenie nurkowe z wiedzą na temat nurkowania na nitroksie. Kurs trwa 5 dni, podczas których poznasz zasady bezpieczeństwa oraz zasady nurkowania do limitów bezdekompresyjnych.

Zajęcia realizowane są zazwyczaj w grupach nieprzekraczających 2-3 osób. Prowadzimy je nad jeziorem Kłodno w Chmielnie lub innym miejscu na życzenie uczestników kursu. Szkolenie składa się z obszernej części teoretycznej oraz 8-9 nurkowań, których suma nie powinna być mniejsza niż 300 minut spędzonych pod wodą.

Po otrzymaniu uprawnień SCR Diving Horizon uzyskasz uprawnienia do nurkowań na rebreatherze Mares Horizon, nieprzekraczających 30 metrów głębokości, do zakresów nurkowań bezdekompresyjnych.

Koszt szkolenia: 2500 zł

Wymagania:

  • zalogowane minimum 24 nurkowania
  • uprawnienia Nitrox diving
  • uprawnienia Deep diving

W cenie szkolenia:

  • obsługa instruktora
  • wypożyczenie Mares Horizon

Cena nie obejmuje certyfikatu.

Po szkoleniu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu lub jego zakupu. Kliknij www.mares-horizon.pl

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat