Nurkowanie z Instruktorem dla początkujących

Diamond Center

Chciałbyś spróbować swoich sił w nurkowaniu, ale nie wiesz, czy podwodna sceneria przypadnie Ci do gustu? Próbne nurkowanie pod czujnym okiem instruktora w jeziorze lub na basenie rozwieje Twoje wątpliwości. Podczas lekcji INTRO nauczysz się prostych odruchów, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się pod wodą. Dzięki nurkowaniu w płytkim jeziorze lub na basenie poczujesz się bezpiecznie.

Próbne nurkowanie to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Aby uczestniczyć w programie INTRO, nie musisz posiadać sprzętu nurkowego! Zorganizujemy całość za Ciebie! Każdy kursant na czas szkolenia otrzyma markowy sprzęt firmy Scubapro.

Próbne nurkowanie składa się z części teoretycznej oraz zajęć w jeziorze lub basenie przez ok. 30-45 minut pod wodą. Zajęcia prowadzimy nad jeziorem Kłodno w Chmielnie lub na jednym z basenów Gdańska, Gdyni lub Sopotu. Po zakończeniu zajęć otrzymasz pamiątkowe zdjęcia spod wody oraz certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej.

Jak zacząć?

W trakcie rejestracji stwórz profil na www.divessi.com i dodaj zdjęcie profilowe. Dzięki temu będzie nam łatwiej wystawić Ci certyfikat po nurkowaniu!

Ponadto kliknij i ściągnij informacje dotyczące zdrowia nurka. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych informacji na ten temat, przed nurkowaniem napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami

Przed zajęciami INTRO wydrukuj i zabierz ze sobą wypełniony formularz medyczny znajdujący się tutaj KLIKNIJ...

Aby uczestniczyć w zajęciach nurkowych INTRO, musisz:

  • mieć sporo chęci :)
  • mieć skończone 10 lat
  • posiadać strój pływacki (kąpielówki, strój, klapki, ręcznik)
  • wypełnić formularz medyczny KLIKNIJ
  • uiścić opłatę w wysokości 400 zł.

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem INTRO lub skorzystaj z opcji rejestracji poniżej.

Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku. KONTAKT

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat