Szkolenia dla Przewodników Nurkowych

Diamond Center

Marzysz o tym, by zajmować się nurkowaniem zawodowo i szkolić innych w kraju i zagranicą? Szkolenie nurkowe Dive Guide to pierwszy krok do profesjonalnego nurka. Po jego ukończeniu będziesz mógł prowadzić grupy certyfikowanych nurków na wycieczkach podwodnych. Uzyskana licencja pozwoli Ci również uczyć nurkowania w sprzęcie ABC.

Na kursie nauczysz się technik kontroli nad grupą nurków oraz planowania nurkowań w wielu środowiskach. Po zaliczeniu modułu Snorkel Instructor będziesz mógł wystawiać certyfikaty Snorkel Diver! Uprawnienia zdobyte podczas kursu pozwolą Ci zacząć przygodę profesjonalisty nurkowego w jednej z wielu baz nurkowych na całym świecie.

Szkolenie Dive Guide jest proponowane w szczególności osobom chcącym podjąć pracę jako przewodnik nurkowy w Polsce lub zagranicą. Dzięki niewielkim kosztom kurs cieszy się dużym zainteresowaniem.

Po uzyskaniu licencji Dive Guide możesz:

  • pracować w bazach nurkowych jako przewodnik nurkowy
  • prowadzić wycieczki podwodne dla licencjonowanych nurków
  • nauczać nurkowania w ABC po zaliczeniu odpowiedniego modułu instruktorskiego Snorkeling Instructor
  • wydawać licencję Snorkel Diver
  • nauczać programu React Right po zaliczeniu odpowiedniego modułu instruktorskiego React Right Instruktor
  • uczestniczyć w kursie SSI Dive Control Specialist po ukończeniu programu specjalności Science of Diving
  • W chwili gdy kursant posiada uprawnienia Dive Guide i Science of Diving, system automatycznie nadaje mu uprawnienia Divemaster!

Czas trwania szkolenia uzależniony jest od pory roku i miejsca prowadzenia kursu. W sezonie wiosna/lato zajęcia teoretyczne prowadzimy w Centrum Nurkowym Tryton, a praktyczne prowadzone są na basenie na terenie Trójmiasta i nad jeziorem Kłodno w Chmielnie.

Zajęcia teoretyczne składają się z dwóch/trzech 3-godzinnych sesji teoretycznych, dwóch zajęć na basenie i około 8-10 nurkowań w wodach otwartych. Liczba nurkowań i zajęć teoretycznych zależy od przyswajania wiedzy przez kursanta. Zazwyczaj nurkujemy więcej, aby dać kursantom więcej satysfakcji w późniejszym posiadaniu licencji Dive Guide.

 

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym KALENDARZ pod hasłem DiveGuide. Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku KONTAKT

Zapisz się na szkolenie

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat