Pojedyncza lekcja nurkowania z instruktorem nad jeziorem

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zapraszamy na próbę nurkowania z instruktorem w jeziorze. Po jednej lekcji INTRO zadecydujesz, czy nurkowanie jest dyscypliną, którą pokochasz. Pod okiem instruktora nauczysz się prostych odruchów, a płytkie jezioro zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo.

INTRO to również świetny pomysł na prezent dla najbliższej osoby! Dlatego przygotowaliśmy voucher, którym możesz obdarować przyszłego nurka :)

Aby uczestniczyć w programie INTRO, nie musisz posiadać sprzętu nurkowego. Wystarczą tylko akcesoria kąpielowe (ręcznik, klapki, czapka po wyjściu z wody, strój kąpielowy) – resztę zorganizujemy za Ciebie! Każdy kursant na czas szkolenia otrzyma markowy sprzęt firmy Scubapro, w skład którego wchodzi kompletny aqualung nurkowy.

Zajęcia składają się z krótkiej części teoretycznej, przygotowania i omówienia sprzętu oraz ok. 30-40 minut nurkowania. Organizowane są nad jeziorem Kłodno w Chmielnie w Ośrodku Wypoczynkowym Krefta. W recepcji ośrodka otrzymasz wskazówki, jak nas znaleźć.

Dlaczego jezioro Kłodno to idealne miejsce na pierwszą przygodę z nurkowaniem? 

Ponieważ pod wodą można znaleźć bardzo ciekawe konstrukcje drewniane, autobus, łódź, zawieszone w toni opony, lustra i inne atrakcje. Wszystkie elementy podwodne połączone są linką, tak aby nikt nie miał problemów z nawigacją. Nurkując do maksymalnej głębokości 6 metrów, czeka Cię mnóstwo frajdy!

Więcej na temat naszej bazy nurkowej znajdziesz w dziale BAZA NURKOWA.

Zajęcia rozpoczynamy od godz. 9:00. Pierwszych rejestrujących zapisujemy na 9:00 kolejnych półtorej godziny później itd do godziny 15:00.
Chcesz zanurkować o konkretnej porze? Napisz do nas! Najlepiej, jeśli zaproponujesz godzinę, podając ją podczas rejestracji.

Po zakończeniu zajęć otrzymasz pamiątkowe zdjęcia spod wody oraz certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej. Aby go uzyskać, stwórz profil na www.divessi.com i dodaj w nim swoje zdjęcie. Po potwierdzeniu wykonanej procedury rejestracji stworzymy Twój pierwszy certyfikat nurkowy!

Nurkowanie wymaga dobrej kondycji, dlatego warto już dzisiaj zapoznać się z informacjami dotyczącymi zdrowia nurka. W razie dodatkowych pytań napisz do nas! Przed kursem zapoznaj się z PLIK DO POBRANIA. Pozytywna odpowiedź na jedno lub więcej pytań nie oznacza, że nie możesz nurkować. Powinieneś za to skonsultować dany podpunkt formularza z lekarzem. Wcześniej jednak skontaktuj się z nami :)

Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami – napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku KONTAKT

 • koszt 400 PLN
 • Minimum wiek 10 lat. Górna granica wieku nie istnieje :)

Po zapisaniu na zajęcia:

 • Ściągnij na swój Tablet lub Smartphone aplikację. znajdziesz ją tu... iTunes / Google Play
  Wypełnij wszystkie dane personalne w profilu nie zapominając o dodani zdjęcia wymaganego przy późniejszej certyfikacji.
 • W menu "więcej" z zakładce "Dokumenty" wypełnij "formularz medyczny" oraz "kodeks odpowiedzialnego nurka". Oba dokumenty podpisz korzystając w funkcji aplikacji.
 • ręcznik
 • klapki
 • strój kąpielowy
 • czapka, polar, bluza (przydadzą się na pierwsze minuty po wyjściu z wody)
 • Kompletny sprzęt nurkowy na czas trwania szkolenia
 • Obsługa instruktora
 • Krótkie szkolenie teoretyczne, omówienie sprzętu i nurkowania
 • 30-40 minutowe nurkowanie
 • Zdjęcie podwodne
 • Formularz Medyczny. Wydrukuj, wypełnij i zabierz ze sobą na szkolenie KLIKNIJ...
  Jeśli będziesz miał kłopoty z jego wypełnieniem, zadzwoń lub napisz do nas...
 • Stwórz konto, uzupełnij dane i umieść zdjęcie. KLIKNIJ...
  Poinformuj nas o pozytywnym stworzeniu konta. Stworzymy ci twój pierwszy certyfikat nurkowy Basic Diver
 • Ściągnij na swój Tablet lub Smartphone aplikację DiveSSI. Twój certyfikat będzie tam widoczny KLIKNIJ...

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat