Freediving Pool + Training Techniques

  • 2019-04-05 17:00-2019-04-07 22:00
  • 850 PLN
  • Archiwum

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Czy marzyłeś kiedykolwiek o pływaniu jak delfin, bądź zastanawiałeś się, jakie wrażenia towarzyszą szybowaniu w oceanie ze wstrzymanym oddechem? Jeśli tak, to powinieneś dowiedzieć się więcej o SSI i programach SSI Freediving - „The Ultimate Freediving Experience!”. Podczas kursów SSI Freediving we własnym tempie zdobędziesz wszystkie wymagane umiejętności. Będąc jednym z najszybciej rozwijających się dzisiaj na świecie sportów wodnych, freediving jest znacznie łatwiejszy niż myślisz. 

SSI Freediving Pool jest to podstawowy kurs freedivingu, który odbywa się w basenie. Wraz z upływem szkolenia SSI freediving Pool, dowiesz się fizyki i fizjologii nurkowania na wstrzymanym oddechu, nauczysz się prawidłowych technik i umiejętności do samodzielnego i bezpiecznego treningu w basenie i na wodach otwartych do 5 metrów. Dowiesz się, jak wybierać i używać sprzęt do freedivingu. Nieodłączną częścią kursu jest rozwijanie bezpiecznej i prawidłowej techniki nurkowania na bezdechu, technik ratownictwa i pierwszej pomocy, użycia dodatkowych urządzeń oraz właściwą organizację sesji freedivingu.

Kurs składa się:
- Teoretyczne zajęcia w klubie (Historia SSI Freedivingu, fizjologia i fizyka freedivingu, planowanie i organizacja nurkowania na bezdechu, bezpieczeństwo w freedivingu)
- Praktyka w klubie (Rozciąganie relaksacja i rozgrzewka)
- Praktyka w basenie (Technika nurkowania i pływania, ratowanie i pomoc przy BO, i LMC, zajęcia w statyce (STA) i dynamice (DYN)).

Wymagania dotyczące kursantów:
- Wiek minimalny: 12 lat.
- Umiejętność pływania.
- Jedno zdjęcie
- Sprzęt maska, fajka , płetwy

Czas Trwania:
- Zalecany czas trwania (godziny) szkolenia: 12-14
    •    2 theory sessions
    •    3 dynamic apnea session
    •    1 static apnea session

Zaliczenie kursu:
- Pływanie dynamiczne z użyciem podwójnych płetw na odległość 30 metrów
- Pływanie z użyciem Tylko rąk na odległość 15 metrów.
- Zdejmowanie maski, wynurzenie bez maski.
- Zdanie egzaminu końcowego Freediving Level 1 z wynikiem 80%.

Po pomyślnym ukończeniu kursu:
Międzynarodowy certyfikat SSI Freediving Pool & Training Techniques
Osoby z licencją Freediving Pool mogą nurkować samodzielnie wraz z równorzędnie lub lepiej wyszkolonym partnerem do głębokości 5 metrów.
Możliwość kontynuowania szkoleń SSI freedivingu Level 1, 2 lub 3

  • 2019-04-05 17:00-2019-04-07 22:00
  • 850 PLN
  • Archiwum

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat