Szkolenia Nurkowanie Nocne i w Ograniczonej Widoczności

  • 2019-07-19 20:30-2019-07-20 23:00
  • 450 PLN
  • ZAPISZ SIĘ

Administratorem danych osobowych jest "C.N. Tryton S.C. Krzysztof Wnorowski Waldemar Wnorowski" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pniewskiego 7/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zapraszamy na szkolenie Nocnego Nurkowania. Nurkując w nocy można odkryć zupełnie nowe oblicze nurkowania i przyjrzeć się mu z całkowicie innej perspektywy. Nurkowanie nocne nie jest trudne, nie mniej jednak warto poznać przed swoim pierwszym nocnym nurkowaniem techniki komunikacji światłem oraz procedur przy ograniczonej widoczności.

Korzystając z odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim z dobrej, mocnej latarki podczas nocnego nurkowania można dokonać wielu naprawdę niesamowitych odkryć. Ryby które płochliwe odpływały widząc nurka w ciągu dnia, nocą śpią na dnie i bez większych kłopotów można się do nich zbliżyć. Dodatkowo pojawiają się kolejne które swoją aktywność udzielają jedynie nocą. Nurkowanie nocą to zupełnie nowy sposób poznawania podwodnego świata.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nurkowania nocą zapisz się do nas na szkolenie. Na kursie nocne nurkowanie nauczymy Cię bezpiecznego poruszania się pod wodą w ciemnościach w taki sposób, aby Ty i Twój partner nie zgubił orientacji podwodnej i bezpiecznie wrócił do brzegu lub łodzi.

Kurs zaadresowany jest do osób początkujących tak, aby mogli nawet nocą spędzać czas pod wodą :-)
Szkolenie przez swoją cenę jest bardzo ciekawym i przystępnym rozwiązaniem dla świeżo upieczonych nurków.
Szkolenie składa się z dwóch nurkowań w Jeziorze Kłodno w Chmielnie. Nurkowania realizowane są w ciągu dwóch kolejnych dni.
Zbiórka przy bazie nurkowej Tryton w Chmielnie.

Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. KONTAKT

Zdobywając certyfikat NOCNE NURKOWANIE oraz zapisując nurkowania w log booku możesz podwyższyć swoje uprawnienia do poziomu: Speciality Diver, Advanced Open Water Diver (AOWD) lub Master Diver.
Więcej dowiesz się w dziale CERTYFIKAT UZNANIOWY

  • 2019-07-19 20:30-2019-07-20 23:00
  • 450 PLN
  • ZAPISZ SIĘ

Polub nas

Udostępnij

Nigdy nie nurkowałeś?

Dowiedz się jak zacząć podwodną przygodę!

Stronę przegląda się wygodniej trzymając urządzenie poziomo.

Zamknij ten komunikat